Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Vali Kızılkaya’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Vali Kızılkaya’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
REKLAM ALANI

Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamanın sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Vali Kızılkaya yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “ Cumhuriyet; Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm Türk milletinin, istiklâl uğruna ölüme göğüs geren, her türlü zorluğa ve imkansızlığa rağmen Kurtuluş Savaşımızı eşsiz bir zaferle taçlandıran kahraman ecdadımızdan bizlere emanettir.

Milletimizin varoluş mücadelesinin en anlamlı eseri, bağımsızlığına ve egemenliğine sahip çıkma kararlılığının en güçlü ifadesi olarak Cumhuriyet bizlerin en kıymetli değerlerindendir.

Birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle; eğitimden sağlığa, altyapıdan sanayiye, ulaşımdan ekonomiye kadar her alanda daha gelişmiş bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yıl hedeflerine olan yürüyüşümüzü kararlı bir şekilde, emin adımlarla sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan aziz şühedamızı, kahraman gazilerimizi sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, Bilecikli hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ