Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Yazar Şermin Yaşar İçin Salonlar Doldu

Yazar Şermin Yaşar İçin Salonlar Doldu
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlama etkinlikleri kapsamında Bileciklilerle buluşan Oyuncu Anne ve Yazar Şermin Yaşar için salonlar doldu.

Vatandaşları birçok kültür ve sanat etkinliğiyle buluşturan Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi ve imza gününde binlerce Bilecikli bir araya geldi.

Şeyh Edebali Kültür Kongre Merkezinde düzenlenen söyleşiye Vali Şefik Aygöl, Belediye Başkanı Mustafa Sadık Kaya, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

İMZA İÇİN METRELERCE KUYRUK OLUŞTU

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen söyleşi öncesinde Bilecik Belediyesi Kitap Kafede okurlarıyla buluşan Yazar Şermin Yaşar, kitaplarını imzaladı. Metrelerce kuyruğun oluştuğu imza etkinliğinde Yazar Şermin Yaşar, okurlarıyla sohbet etti. Daha sonra söyleşi programına geçen Yazar Şermin Yaşar, kelimelerin önemi, kelime dağarcığı, çocuklarla iletişim, kelime müzesi konularında bilgiler paylaştı.
Bilecikli biri olarak hemşerileriyle buluşmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Yazar Şermin Yaşar, söyleşi sonunda çocukların sorularını da cevaplandırdı.

Söyleşi sonunda Vali Aygöl ve Belediye Başkanı Kaya, Konuşmacı Şermin Yaşar’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ