23.02.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Tarımsal Desteklemelerle İlgili Bilgilendirme Yapıldı

Tarımsal Desteklemelerle İlgili Bilgilendirme Yapıldı
REKLAM ALANI

Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından kırsal kalkınma kapsamında tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi ve KOSGEB desteklemeleri ile IPARD desteklemeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen programa Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), KOSGEB, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kurum müdürleri ile Bilecikli girişimciler katıldı.

Vali Şefik Aygöl, toplantıda yaptığı konuşmasında, Bilecik’te oluşturulacak siyaset üstü ortak akıl ile girişimcilerin önünü açmayı planladıklarını ve bu kapsamda böyle bir programın gerçekleştirildiğini söyledi. Yapılan çalışmayla, BEBKA, TKDK ve KOSGEB gibi kurumların beraber hareket edecekleri alan oluşturduklarını anlatan Aygöl, bu alanlarda girişimcilerimizin bir talebi olduğu takdirde doğru bilgilendirme ve yönlendirmeyle destekleneceklerini dile getirdi. “Bir şeyler yapmak isteyen herkese kapılarımız açık ve destek vermeye hazırız.” diye konuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ