Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Ramazan Etkinlikleri Atatürk Parkında Sürüyor

Ramazan Etkinlikleri Atatürk Parkında Sürüyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan geleneksel ramazan etkinlikleri Atatürk Parkı’nda gerçekleştiriliyor.

Ramazan ayı boyunca binlerce vatandaşı Cumhuriyet meydanında aynı sofrada buluşturan Bilecik Belediyesi, geleneksel ramazan etkinlikleri kapsamında ise çocuklar ve aile üyelerini Atatürk Parkı’nda bir araya getiriyor.

Etkinlikler, ramazan ayı boyunca belirlenen tarihlerde Atatürk Parkı Amfi Tiyatro’da çocuklar ve aile üyeleriyle buluşacak. Etkinlik kapsamında kanto, orta oyunu, meddah, Hacivat ve Karagöz ile bando gösterileri yapılırken, çocuklara patlamış mısır ve Osmanlı macunu ikram ediliyor.

Etkinlik öncesi konuşan Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, düzenlenen etkinlik ile amaçlarının çocukların yüzünde gülümseme oluşturmak, biraz moral bulmak olduğunu kaydetti. Ülke olarak zor günlerden geçtiklerini kaydeden Belediye Başkan Vekili Subaşı, ‘’Gerçekten zor ve acı dolu günler yaşadık. Ancak hayat devam ediyor. Çocuklarımız başta olmak üzere bizlerin biraz moral ve motivasyona ihtiyacımız vardı. Yine birlikte olarak bu sıkıntılı zamanları da aşacağımıza inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ