23.02.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Onlarca Öğrenci ve Yetişkin, Ücretsiz Kurslarla Buluşuyor

Onlarca Öğrenci ve Yetişkin, Ücretsiz Kurslarla Buluşuyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi ve Bilecik Kent Konseyi işbirliğinde hazırlanan eğitim ve atölye programları kapsamında onlarca öğrenci ve yetişkin, ücretsiz kurslarla buluşuyor.

Eğitime, çocuklara ve gençlere yönelik birçok alanda katkılarını sürdüren Bilecik Belediyesi, Kent Konseyi ile birlikte anlamlı uygulamalara imza atıyor. Kent Konseyi binasında bir araya gelen çocuklar Robotik Kodlama ve Stem, Fen ve Deneyin yanı sıra birçok alandaki sanat atölyesinde eğitimler alırken, kadınlara yönelik de Tıbbi ve Aromatik Bitkiler kursları düzenleniyor.

Bilecik Belediyesi ve Kent Konseyi Eğitmenleri tarafından verilen eğitimler sonucunda kursiyerler aldıkları eğitimleri sertifika ile taçlandırıyor.
Bilecik Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen gerçekleştirilen eğitim programları hakkında yaptığı açıklamada; ”Bilecik Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde anlamlı ve faydalı aktiviteleri halkımızla buluşturuyoruz. Bundan sonraki dönemlerde de güzel faaliyetlerimiz olacak. Katkıları dolayısıyla Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ve eğitmenlere çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ