Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’ten Bilecik’e Ziyaret

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’ten Bilecik’e Ziyaret
REKLAM ALANI

İzmir Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş’i Bilecik’te ağırlayan Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi’ne ait çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bilecik’i birçok ilde temsil eden ve yapılabilecek projeler hakkında bilgi alan Başkan Subaşı, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmalarını anlattı.

Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Yaşayan Şehir Müzesi ve Bilecik Belediyesi Bien Seramik Bilgi Evi’ni ziyaret ederek yapılan kültürel ve sanatsal faaliyetler hakkında da bilgiler alan Başkan Subaşı ve konukları ayrıca sahada yapılan fiziki çalışmaları da inceledi.

Bilecik ve Ödemiş Belediyesi’nin kardeş belediyeler olması noktasında önemli adımlar attıklarını da ifade eden Başkan Subaşı, yaptıkları inceleme ve ziyaretler hakkında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; ‘’İzmir Ödemiş Belediye Başkanımız  Mehmet Eriş ve değerli eşi Selma Eriş’i şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duydum. Kendileri ile birlikte sosyal tesislerimiz ve devam eden çalışma alanlarımızı gezerek proje ve hizmetlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Aynı zamanda kardeş şehir olma yolunda da çok güzel adımlar attık. Mehmet Başkanımız ve değerli eşi Selma Hanım’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş de Bilecik Belediyesi tarafından güzel çalışmalar gerçekleştirildiğini belirterek, Başkan Subaşı’na çalışmalarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ