Lösev
13.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Nostaljik Tramvay Projesi Örnek Proje Oldu

Nostaljik Tramvay Projesi Örnek Proje Oldu
REKLAM ALANI

Ankara Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Göçer ve Gölbaşı Belediyesi teknik heyeti Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret ederek test sürüşleri devam eden Kılavuz Raylı Sistem Nostaljik Tramvay Projesi hakkında bilgi aldı.

Ankara Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Göçer ve beraberindeki Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Aydınlı, Fen İşleri Müdür Yardımcısı Çağrı Aksakal ve Elektrik Mühendisi Seyit Aksoy ile birlikte Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Bakkalcıoğlu misafirleri ile bir süre görüşerek sohbet etti. Belediye faaliyetleri, yeni yatırımlar ve projeler üzerine yapılan sohbette Kılavuz Raylı Sistem Nostaljik Tramvay Projesi hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu. Başkan Bakkalcıoğlu özellikle nostaljik tramvay projesini incelemeye gelen heyete projenin teknik detaylarını anlatarak tramvayların yapımından raylı sistemin döşenmesine kadar projenin tüm adımları hakkında bilgi verdi. Başkanlık makamında yapılan görüşmenin sonunda Başkan Bakkalcığlu Ankara Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Göçer’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulunarak Nutuk ve Türk Bayrağı hediye etti. Başkan Yardımcısı Göçer’de Başkan Bakkalcıoğlu’na misafirperverliği nedeni ile teşekkür ederek anı seramiği hediye etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından Başkan Bakkalcıoğlu misafirleri ile birlikte Nostaljik Tramvayın test sürüşüne katıldı. Ankara Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Göçer ve beraberindeki heyet projenin 1. etabında raylı sistem montajı, yapımı tamamlanan ve devam eden istasyonlar ile tramvay hattında incelemelerde bulunarak Başkan Bakkalcıoğlu’ndan bilgi aldılar.

Kılavuz Raylı Sistem Nostaljik Tramvay projesi ile ilgili yapılan görüşme ve incelemelere Başkan Bakkalcıoğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Şahinoğlu ve Mehmet Ali Karasu, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas, Metro İstanbul A.Ş. Tasarım Merkezi Müdürü Ertan Toprakal, Metro A.Ş mühendisleri ve Garatren Firması mühendisleri de katıldı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ