Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Melek Mızrak Subaşı’na Semt Pazarında Yoğun İlgi

Melek Mızrak Subaşı’na Semt Pazarında Yoğun İlgi
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bilecik Belediye Başkan adayı Melek Mızrak Subaşı, yoğun tempoda seçim çalışmalarına devam ediyor. Son olarak, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde düzenlenen Pazar Pazarı’nı ziyaret eden Subaşı, yüksek enerjisiyle esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Ziyaret sırasında Subaşı, ekonomik sıkıntıların esnafı ve vatandaşları olumsuz etkilediğini vurgulayarak, sosyal belediyecilik anlayışıyla halk ve esnafa destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Yoğun seçim maratonunda dahi enerjisini kaybetmeyen Subaşı, “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak ve birlikte oluşturacağımız ortak akılla, şehrimizi daha yaşanabilir kılmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Subaşı’nın her yere yetişmesi ve yoğun tempoda dahi kaybetmediği enerjisini vatandaşlara yansıtması dikkat çekiyor. Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, bu duruşuyla seçim sürecinde halkla doğrudan temas kurarak, sorunları dinleme ve çözüm önerilerini sunma gayreti içinde olduğunu gören vatandaşlardan da tam not alıyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ