Lösev
22.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Mahalle Buluşmaları Sürüyor

Mahalle Buluşmaları Sürüyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi, bu yaz başlattığı Mahalle Buluşmaları ile her mahallede vatandaşlarla buluşup talepleri dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.

Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’nın başlattığı Mahalle Buluşmaları yüksek katılımlarla devam ediyor. Beşiktaş Mahallesinde gerçekleşen İlk Mahalle Buluşmasında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ikinci Mahalle Buluşmasını İsmetpaşa Mahallesinde gerçekleştirdi.

Vatandaşların yoğun olarak katılım gösterdiği buluşmaya Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ile birlikte Başkan Yardımcıları Hüseyin Yıldız, Yaşar Külhan, Zafer Gürkan Akyurt, Melih Tüfekçi, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri de katıldı. Vatandaşların rahatça ve doğrudan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na istek ve taleplerini iletebildiği buluşmada çocuklar için de eğlence ve ikram etkinlikleri düzenlendi. Yüz boyama etkinliği ve dondurma ikramıyla birlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı; “Mahalle Buluşmalarımızın bu haftaki durağı İsmetpaşa Mahallemiz oldu. Bizim her zaman söylediğimiz ve söylemekten öte önem verdiğimiz konu bu şehri birlikte yönetmek. Beşiktaş Mahallemizde olduğu gibi İsmetpaşa Mahallemizde de katılım oldukça yüksek. Bu şehir hepimizin şehri. Bu yüzden de her vatandaşımızın fikirleri ve istekleri bizim için oldukça önemli. Büyüklerin konuştuğu, küçüklerin doyasıya eğlendiği bu güzel etkinliğimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bir sonraki Mahalle Buluşmamızda görüşmek üzere.” ifadelerini kullandı.

 

Mahalle Buluşmalarına katılan vatandaşlar böyle bir etkinlikten duydukları mutluluğu belirterek Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve Bilecik Belediyesine teşekkürlerini iletti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ