Lösev
22.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Kurtuluş Şenlikleri Ceylan Ertem Konseri İle Sona Erdi

Kurtuluş Şenlikleri Ceylan Ertem Konseri İle Sona Erdi
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan 6 Eylül Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşu şenlikleri, Cumhuriyet meydanında gerçekleştirilen konserle sona erdi.

Cumhuriyet meydanı, şehitlik ve Şeyh Edebali Türbesi alanında düzenlenen kurtuluş şenlikleri, Bilecik Belediyesi tarafından konuk edilen Şarkıcı Ceylan Ertem ve ekibinin konseriyle son buldu. Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen konsere Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleriyle çok sayıda Bilecikli katıldı.

Konserde Bileciklilere hitap eden Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayarak, ‘’Bu anlamlı günde bizlerle olan Ceylan Ertem ve ekibine teşekkür ediyorum. Harika bir gençlik görüyorum burada. Bugün bizim kurtuluşumuzun 101. Yıldönümü. Bu tarih bizim için çok önemli. Bundan bir buçuk ay sonra da Cumhuriyetle birlikte 100. Yılımızı kutlayacağız’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Vekili Subaşı, konuşması sonrasında Ceylan Ertem’e çiçek ve Bilecik seramiği üzerine yansıtılmış Atatürk portresi hediye etti.
Şarkıcı Ceylan Ertem de kendisini Bileciklilerle buluşturduğu için Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’ya teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ