Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Gölpazarlılardan Başkan Adayı Subaşı’ya Büyük Destek

Gölpazarlılardan Başkan Adayı Subaşı’ya Büyük Destek
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı bitmeyen enerjisiyle ziyaretlerini ve halk buluşmalarını aralıksız sürdürüyor. Her kesimle bir araya gelmeye devam eden Melek Mızrak Subaşı gittiği her yerde coşkuyla karşılanıyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalarını gecenin geç saatlerine kadar sürdüren Subaşı Bilecik Gölpazarlılar Derneğini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik Gölpazarlılar Derneğini ziyaret etti. Ziyarete İl Başkanı Ali Özdemir, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları da katıldı. Melek Mızrak Subaşı ve beraberindekiler Bilecik Gölpazarlılar Derneği üyeleri tarafından oldukça sıcak ve samimi bir şekilde ağırlandılar. Gölpazarlılar tarafından Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’ya ilgi oldukça yoğundu. Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik ile ilgili çalışma ve projelerinden bahsederken katılım sağlayan vatandaşlar tarafından ilgiyle dinlendi.

Ziyaretin sonunda, Melek Mızrak Subaşı dernek üyelerine teşekkür ederek, birlikte daha yaşanabilir bir Bilecik için ellerinden geleni yapacaklarına dair söz verdi. Gölpazarlılar Derneği üyelerinin Melek Mızrak Subaşı’nın dernek ziyaretine yüksek katılımlı ilgisi ise seçimlerde Melek Mızrak Subaşı’ya desteklerini esirgemeyecekleri şeklinde yorumlandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ