Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan Osmaneli’ne Destek Sözü

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan Osmaneli’ne Destek Sözü
REKLAM ALANI

742. Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ın onur konuğu olarak katılımıyla Söğüt Meydanında başlayarak çeşitli etkinliklerle sürdü.

Söğüt programları sonrası Bilecik’de ziyaret ve incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Şefik Aygöl, Milletvekili Halil Eldemir, İl Başkanı Serkan Yıldırım ile birlikte Osmaneli ilçesini ziyaret etti.

İlçede Gençlik Merkezinde gençlerle buluşan Bakan Bak Osmaneli Belediyesi Kültür, Sanat, Spor Konağında sporcular ve vatandaşlarla buluştu.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Bakan Bak’a ilçeye ziyaretleri için teşekkür etti. Bakan Bak Osmaneli Kapalı Yüzme Havuzu Projesinin süratle başlaması talimatını verirken, üç köyde ve ilçe merkezinde projeleri verilen halı saha, voleybol ve basketbol sahası, üç adet tenis kortu, Beşevler  mahallesine halı saha, sentetik saha halı değişimi, ilçe stadı aydınlatmalarının güçlendirmesi ve Osmaneli ilçesine bin öğrencilik KYK Yurdu yapılması ile güreşçiler için kapalı antrenman salonu yapılması projelerine de destek sözü verdi.

Başkan Şahin ilçeye ziyaretleri için  Bakan Osman Aşkın Bak’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ