Lösev
22.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Dodurga’da Birlik Beraberlik Tablosu

Dodurga’da Birlik Beraberlik Tablosu
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Dodurga’da belediye başkan adayını tanıtmak üzere düzenlediği etkinlikle beldeye yeni bir soluk getirdi. Partililer ve vatandaşlar tanıtım toplantısına yoğun ilgi gösterdi.

CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’da düzenlenen toplantıya katılarak Belediye Başkan Adayına destek oldu. CHP İl Başkanı Ali Özdemir ve partililer aday tanıtım toplantısında yerini alırken Subaşı’nın katılımı, etkinliğe ayrı bir anlam kattı ve adaylar arasında birlik mesajı verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi adaylarının her zaman birlikte hareket ettiğini ve birbirlerine destek olduğunu belirten Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı; “Cumhuriyet Halk Partisi Dodurga Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantımızı örgütümüzle coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Dodurga Belediye Başkan Adayımız Özkan Başkanımıza seçimde başarılar diliyorum. Cumhuriyet Halk Partili belediye sayımızı artırmaya, halkımızı ortak akıl ve ortak vicdan belediyeciliğiyle mutlu etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Toplantıda, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Dodurga için sunduğu projeler ve vizyon detaylı bir şekilde ele alındı. Belediye Başkan adayı olarak tanıtılan Özkan Genel’in Dodurga’nın geleceği için sunduğu planlar ve çözüm önerileri katılımcılar tarafından dikkatle dinlendi. Vatandaşlar Başkan Adayı Genel’in samimi ve etkileyici sunumlarından memnuniyetlerini dile getirdi.

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ