Lösev
22.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Çocuk Yaz Atölyeleri Atatürk Parkında Başladı

Çocuk Yaz Atölyeleri Atatürk Parkında Başladı
REKLAM ALANI

Yaz tatiline giren çocuklara yönelik etkinliklerini sürdüren Bilecik Belediyesi yaklaşık 1 aydan fazla sürecek Çocuk Yaz Atölyeleri etkinliğini Atatürk Parkında başlattı.

Yıl boyu gençler ve çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler düzenleyen Bilecik Belediyesi yaz aylarında da etkinliklerine devam ediyor. İlk etkinliğine 29 Temmuz Cumartesi günü Kum Boyama Atölyesi ile başlayan Çocuk Yaz Atölyeleri birbirinden eğlenceli aktivitelerle belirli aralıklarla Atatürk Parkında çocuk ve gençlerle buluşmaya devam edecek. 9 Eylül tarihine kadar devam edecek Çocuk Yaz Atölyelerinde gerçekleştirilecek etkinlikler ve yaş aralıkları ise aşağıdaki gibi olacak.

Kum Boyama (5-8 Yaş), Tişört Boyama (5-8 Yaş), Yüz Maskesi (5-8 Yaş), Mandala Boyama (8-12 Yaş), Çanta Boyama (5-8 Yaş), Origami Sanatı (8-12 Yaş), Taş Boyama (5-8 Yaş), Kil Boyama (8-12 Yaş), Boncuk Bileklik Kolye Yapımı (5-8 Yaş), Ebru Sanatı (10-15 Yaş), Su Kabağı Boyama (5-8 Yaş), Baskı Atölyesi (5-8 Yaş), Makrome Anahtarlık (10-15 Yaş).

İlk etkinlik Kum Boyama Atölyesi 29 Temmuz Cumartesi günü 1. Seans 16.00-16.45 ve 2. Seans 17.15-18.00 saatlerinde Atatürk Parkında gerçekleştirildi. Etkinliklere katılım ücretsiz olup kayıtların www.bilecik.bel.tr adresinden yapılacağı ve diğer etkinliklerin gün, saat ve katılım şartlarının Bilecik Belediyesi sosyal medya hesaplarından duyurulacağı belirtildi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ