Lösev
13.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bozüyük TSO’da KOSGEB – KOBİGEL Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Bozüyük TSO’da KOSGEB – KOBİGEL Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
REKLAM ALANI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından KOSGEB – Kobigel Gelişim Destek ve Proje Bilgilendirme toplantısı İmalatçı KOBİ’lerin Rekabet Güçlerinin ve Verimliliklerinin Arttırılması amacıyla oda üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çelik gerçekleştirdi.

Başkan Veli Çelik konuşmasında; “Üyelerimizin işlerini büyütmeleri ve dolaylı olarak da şehrimiz ekonomisinin büyümesi en büyük arzumuz. Bu sebeple de iş geliştirme ve yeni yatırımlar konusunda da üyelerimizin yanında ve destekçisi olacağız. Göreve gelişimizin hemen ardından gerçekleştirdiğimiz bu ilk bilgilendirme toplantımız, bu anlamda bizim için daha özel bir yere sahip. KOSGEB dönem dönem , belli KOSGEB destek programları açıklıyor. Bugün de KOSGEB tarafından teklif çağrıları hazırlanan yeni bir programın detaylarını öğrenmek üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. KOSGEB hızlı ve sürekli bir ekonomik gelişim, modern imalat ve bilişim teknolojilerinin daha da desteklenmesi için bu programını açıklıyor. Bu destekler ile siz değerli üyelerimizin, bilişim teknolojilerini geliştirmeleri, verimlilik ve yüksek katma değere ulaşmaları amaçlanıyor. Az sonra KOSGEB temsilcilerimiz bu konuda detay bilgileri bize sunacaklar. Bu ve benzeri programlarımızın önümüzdeki günlerde artarak devam edeceği müjdesini de ayrıca sizlerle paylaşmak isterim. Bu vesile ile , faydalı bir program olmasını diler, katılımlarınız için tekrar teşekkür ederim. dedi.

KOSGEB Uzmanı Kürşat Köse program katılımcılarına destekler ile ilgili sunum ve açıklamalarda bulundu. Programa KOSGEB Müdürü Kadir Er, Bozüyük TSO Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çelik, Oda Yöneticileri ve Üyeleri katılım sağladı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ