Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bozüyük En İYİ Kararı Vermiş!

Bozüyük En İYİ Kararı Vermiş!
REKLAM ALANI

İYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın İYİ Parti Bozüyük Belediye Başkan Adayı Miraç Mete Yüksel’in Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı.

Açılışa İYİ Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Göksel Aydın, İl Başkanı Yusuf Paçacı, İlçe Başkanları ve Yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Miting havasında geçen Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı ile ilgili açıklama yapan Koray Aydın; “Gittik gördük, Bozüyük En İYİ kararı vermiş!” dedi.

Koray Aydın Bozüyüklülerin İYİ Belediyecilik’le tanışmaya gün saydıklarını gösterdiklerini ifade ederken; “Şehre dokunmuş, hemşehrileriyle hemhal olmuş kıymetli adayımıza üstün başarılar diliyorum. Misafirperverlikleri, coşkuları ve yoğun destekleri için bütün Bozüyük halkına şükranlarımı sunuyorum.” dedi

Koray Aydın konuşmasında; “Parti olarak iki kutuplu siyasetin savaş alanına çevirdiği seçim ortamına itirazımız var! Türk milletini ayrıştıran iki kutuplu siyasete “yeter artık” deme zamanıdır. 31 Mart’a kadar seferberlik ilan edeceğiz. İnançla, kararlılıkla başaracağız! Coşkun için kararlılığın için misafirperverliğin için teşekkürler Bozüyük, teşekkürler Bilecik!” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ