Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bilecik’in Kızı Bilecik’in Başkanı

Bilecik’in Kızı Bilecik’in Başkanı
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, vatandaşlarla bir araya gelmeye ve vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik’te atılmadık adım, sıkılmadık el bırakmıyor. İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi Adayları, Belediye Meclisi Adayları ve partililerle birlikte Bilecik’i ev ev, adım adım gezen Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı her vatandaşla bire bir ilgilenmeyi ve kucaklaşmayı sürdürüyor. Sokakta veya kapılarında bir anda Melek Mızrak Subaşı’yla karşılaşan vatandaşlar hem şaşırıyor hem de mutlu oluyor.

BİLECİK’İN KIZI BİLECİK’İN BAŞKANI

Özellikle yaşlı vatandaşlar Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı ile karşılaştıklarında kendi kızları gibi ilgilenirken gençler de Melek Mızrak Subaşı’ya yoğun ilgi gösteriyor. Kurum ve esnaf ziyaretlerini de sürdüren Melek Mızrak Subaşı her gittiği ziyarette aileden biri gibi karşılanıyor, yüzlerde gülümsemeyle uğurlanıyor.

Özellikle çocuklarla yakından ilgilenen Melek Mızrak Subaşı; “Şehrimizin çocukları siyasetimizin de üstünde yer alıyor. Onlar bizim önceliğimiz. Yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız her şey en değerli varlıklarımız çocuklarımıza güzel bir Bilecik bırakmak. Bunun için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ