Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bilecik Belediyesi İle Tepebaşı Belediyesi Kardeş Oluyor

Bilecik Belediyesi İle Tepebaşı Belediyesi Kardeş Oluyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı, Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, başkanlığında yapıldı.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanırken, Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ve Belediye Başkan Yardımcısı Gürkan Akyurt, Bilecik’de meydana gelen aşırı yağışlar sonrasında Bilecik Belediyesi tarafından yapılan sosyal yardımlar ve çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Meclis toplantısında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ile Bilecik Belediyesi arasında Kardeş Kent İlişkisi kurulması ve Kardeş Kent protokolü imzalamak üzere Belediye Başkan Vekiline yetki verilmesi konusu görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

Toplantıda, belediyeden ortak hizmet projesi işbirliği talebinde bulunan Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneği ile 3 yıl süreli ortak hizmet projesi işbirliği protokolü yapılması ve protokol yapmak üzere Belediye Başkan Vekiline yetki verilmesi konusunun görüşülerek karara bağlandı.

 

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ