Lösev
12.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Beslenme Çantası Projesi Çocukların Yüzünü Güldürüyor

Beslenme Çantası Projesi Çocukların Yüzünü Güldürüyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan “Çocuklarımız İçin Beslenme Çantası” projesi, çocukların yüzünde tebessüm oluşturmaya devam ediyor.

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’nın yakın takip ve ilgisiyle devam eden Beslenme Çantası projesi ile çocuklar okullarına daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde devam ediyor. Yaklaşık 200 ihtiyaç sahibi ve depremzede ailenin yararlandığı proje kapsamında Bilecik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı görevliler, hazırlanan beslenme çantalarını ailelerin evlerine teslim ediyor.

AİLELERDEN SUBAŞI’NA TEŞEKKÜR

Proje çerçevesinde her gün çocuklar için içerisinde süt, peynir, taze meyve, zeytin, yumurta, ceviz, poğaça, simit ile meyve suyundan oluşan menülerin hazırlandığı beslenme çantası projesi aile üyelerinin memnuniyetini kazanıyor.

Sosyal belediyecilik anlamında örnek niteliğinde olan projenin aksamadan devam ettiğini belirten aileler, Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür mesajlarını iletiyor.

‘’ÇOCUKLARIMIZ İÇİN GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Büyük bir hassasiyet ile devam eden proje hakkında bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ‘’Yaklaşık 3 aydır devam eden projemiz ile çocuklarımızın yüzünde tebessüm oluşturduğumuz için bizler de çok mutlu oluyoruz. Bilecik Belediyesi olarak eğitime, çocuklarımız ve gençliğe her zaman gerekli değeri, hassasiyeti ve özeni göstermeye devam edeceğiz. Çocuklarımız için güzel işler yapmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ