Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Beşiktaş Mahallesi’ne Kadın Spor ve Yaşam Merkezi Açılıyor

Beşiktaş Mahallesi’ne Kadın Spor ve Yaşam Merkezi Açılıyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Ocak ayı meclis toplantısında yapılan çalışmalar hakkında verdiği bilgide, Beşiktaş Mahallesi’nde yeni bir Kadın Spor ve Yaşam Merkezi açacakları müjdesini verdi.

Meclis üyeleriyle muhtarlara, Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ‘’Beşiktaş Mahallemizin sakinlerini seviyoruz. Onlar için yeni projeleri hayata sunmaya çalışıyoruz. Önceki dönemde yapılan kadın spor ve yaşam merkezinin çatısı çökmüştü. Bunun için burada ikamet eden kadın mahalle sakinlerimiz bizden yeni bir spor ve yaşam merkezi talebinde bulundular. Biz de bulduğumuz uygun bir alanda gerekli düzenlemeleri yaparak, spor aletleri ve ekipmanlarıyla birlikte yeni bir yer tesis ettik. Önümüzdeki hafta buranın açılışını yaparak, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Vekili Subaşı, önceki dönemde yapılan kadın spor yaşam merkezindeki çatı çökmesine ilişkin de çalışmanın tamamlandığını sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ