Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Belekoma Tayfa Başkan Adayı Subaşı İle Buluştu

Belekoma Tayfa Başkan Adayı Subaşı İle Buluştu
REKLAM ALANI

Bilecikspor taraftar grubu Belekoma Tayfa Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı ile kahvaltı etkinliğinde buluştu.

Belekoma Tayfa ile kahvaltıda buluştuğu için mutluluk duyduğunu belirten Başkan Adayı Subaşı şu ifadeleri kullandı; ”Biliyorsunuz ki bizler 1.5 senelik başkanlık zamanımızda Bileciksporumuza sahip çıkmak için çırpındık. Bilecikspor’un başarılarının ve başarısızlıklarının da arkasındayız. Spor kulübümüzü elbette ki büyüteceğiz. Bu kalabalığı arttırmamız lazım. Faaliyetlerimizi arttırmamız lazım. Alt yapımızın güzelleşmesi lazım. Buna uygun olanak yerleri de açmamız ve bu tesisleri de yapmamız lazım. Bu konuda emin olabilirsiniz güzel çalışmalar yapıyoruz. Bu güzel gençlerin bana bakışı var ya! Bu güzel gençlerin umudu olarak sizleri hayal kırıklığına uğratmayacağız arkadaşlar. Gençlerin sesi olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Her zaman ulaşılabilir olduk. Her zaman ulaşılabilir olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Taraftarların sorularını cevaplayan Başkan Adayı Subaşı Belekoma Tayfa ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı; ”Arkadaşlar Belekoma Tayfa’yı Bilecik gençliği olarak görüyorum. Gençlerin sesi ve dili olarak görüyorum. Maçlara gittiğimde sizin o gümbür gümbür sesinizle mutluluk duyuyorum. Özellikle kız voleybol takımımıza o kadar güzel destekler verdiniz, galibiyetlerine vesile oldunuz ki. Kızlarımız bizim hep şunu dedi; ‘’Ya başkanım Belekoma Tayfa gelsin. Gelsin ki bizler de feyz alalım, güçlenelim’’ bu çok kıymetli. Sizleri gençlerin dili, birleştirici gücü olarak görüyorum.” dedi.

Başkan Adayı Subaşı; ”Herkesi bir dernek altında toplayabilir miyiz?” sorusuna;  ”Tabi ki toplarız. Bir tesis yapmak lazım. Ya biz burada maçları yapamıyoruz arkadaşlar. Biz ilçemize gidiyoruz maç yapmak için, üniversiteden izin alıyoruz. En büyük sorunu hep birlikte yaşıyoruz. Biran önce stadyumumuz artık bitmeli. Biz hakikaten güzel bir kulüp yapmalıyız. Sizlerin sosyal alanını oluşturmalıyız. Sizleri orada toplamalıyız. Etkinlikler yapmalıyız. Orada güzel zaman geçirebileceğiniz masa tenisi gibi ne isteniyorsa onları koymalıyız. Toplantılar için bakın özel kafeteryalarda toplanıyoruz. Sizin kulübünüzde toplanmalıyız. Orada çaylarımızı içmeliyiz. Sizde orada aynı zamanda sosyalleşip kendi alanınızı büyütmelisiniz, gençlere örnek olacak etkinliklere imza atmalısınız, öncülük yapmalısınız. Memnuniyetle zaten istiyoruz bunu.”

”Bilecik gençlerini bir araya getirecek bir dernek yok. Bizim böyle bir projemiz var. Bu derneği de sizinle beraber yapmak istiyoruz. Yapabilir miyiz?” sorusuna ise Başkan Adayı Subaşı şu yanıtla cevap verdi; ”Tabi ki Kitap Kafe gibi bir şey yapalım. Hatta onunla alakalı siz dernekleşin. Biz bağışlarımızla, desteklerimizle birçok çocuğumuza bırakın orada ders çalışmayı maddi destekte olalım. Üniversiteli gençlerimize, durumu olmayıp okuyamayanlara, Bilecik Gençleri, Belekoma Tayfa bir örnek teşkil etsin.” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ