Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı Ezber Bozmaya Devam Ediyor

Başkan Vekili Subaşı Ezber Bozmaya Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesinin düzenlediği “Gençler Bi’ Kahve” etkinliği gençler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Atatürk Parkında düzenlenen etkinliğe Bilecikli gençler ve üniversite öğrencileri katılırken Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı gençlere elleriyle kahve ikram etti.

Gençlere yönelik proje ve etkinliklerle adından söz ettiren Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ezber bozmaya devam ediyor. Gençlerle güçlü bir iletişimi olan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı düzenlediği son etkinlikle takdir topladı. Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı Atatürk Parkında düzenlenen Gençler Bi’ Kahve etkinliğinde gençlere elleriyle kahve ikram etti. Gençlerin arasına karışarak sohbet eden ve kahve içen Subaşı parka kurulan dilek ve şikayet kutusuna ilk yazıyı da kendisi attı. Atılan dilek ve şikayetlerin tek tek okunarak dikkate alınacağını belirten Subaşı, dilek ve şikayet kutusunun Atatürk Parkında bulunan Selanik Kafe ve Dolmabahçe Restoranda sabit kalacağını ve belirli aralıklarla açılarak istek ve şikayetlerin okunacağını belirtti.

Kendisine Güzel Sanatlar Fakültesinde okuyan bir öğrenci tarafından tablo hediye edilen Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, “Sevgili Bilecikliler ve şehrimize yeni gelen değerli öğrenciler, öncelikle hepiniz hem etkinliğe hem de şehrimize hoş geldiniz. Bugün gençlerimizle birlikte parkımız biraz kahve koksun istedik. Mehmet arkadaşımız Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi ve bana bu çok değerli tabloyu hediye ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben de mimarlık öğrencisiydim ve okula yetenek sınavıyla kabul edildim. Bu güzel hediye için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ve sevgili gençler etkinliğimize katıldığınız için sizlere de çok teşekkür ediyorum. Bu şehir hepimizin ve bu şehri sizlerin enerjisi ve desteğiyle daha da güzelleştireceğimizden eminim.” ifadelerini kullandı.

Bİ’ ÖĞRENCİ PROJESİYLE GENÇLER BİRÇOK İNDİRİMDEN FAYDALANACAK

Etkinlikte Bi’ Öğrenci projesi hakkında da bilgi verildi. Uygulanacak proje ile ikametgahlarını Bilecik’e taşıyan öğrenciler ulaşımdan su faturasına, tiyatrolardan sinemaya kadar birçok alanda indirimden faydalanabilecek. Bu proje ile ilgili önümüzdeki günlerde detaylı bir açıklama yapılacağı, öğrenci ve gençlerin Bilecik Belediyesi sosyal medya hesaplarını takip ederek konuyla ilgili bilgilendirilecekleri belirtildi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ