Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Subaşı Gençlerle Buluştu

Başkan Subaşı Gençlerle Buluştu
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen ‘’Gençler Bi Kahve’’ etkinliğinde gençlerle buluştu.

Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen buluşmada Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, gençlere kahve ikram etti, gençlerin sorularını cevaplandırdı.

Belediye Başkanlığındaki hedef ve ideallerini de gençlerle paylaşan Başkan Vekili Subaşı, katılımcıların Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkındaki sorularının da cevaplandırdı.

Gençlere çok önem verdiğini ve yapılacak çalışmalarda gençlerin fikirlerine yer verdiklerini kaydeden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ‘’ Atatürk Parkında gençlerle birlikte kahvelerimizi yudumladık ve sohbet ettik. Gençlerimizin şehrimiz hakkında projelerini, taleplerini ve isteklerini onların heyecanıyla dinlemek çok keyifliydi. Gençler bunu sık sık tekrarlıyoruz, ama bir şartla; Bi’ Kahveniz benden.’’ İfadelerini kullandı.

Buluşmaya katılan gençler de düzenlenen etkinlikten duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Vekili Subaşı’na teşekkür etti ve hatıra fotoğrafları çektirdi

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ