Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı’na Kayıboyu Mahallesinde Coşkulu Karşılama

Başkan Adayı Subaşı’na Kayıboyu Mahallesinde Coşkulu Karşılama
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı şehrin her kesimine dokunmaya devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında halkla buluşmaya devam eden Melek Mızrak Subaşı Kayıboyu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bilecik’te yerel seçimlere yoğun bir tempoyla hazırlanan ve halk tarafından beğeniyle takip edilen Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kayıboyu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Melek Mızrak Subaşı meşaleler ve tezahüratlarla karşılandı. İl Başkanı Ali Özdemir, Milletvekili Yaşar Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partililerin de katıldığı ziyarete Kayıboyu Mahallesinde yaşayan vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SUBAŞI: KAYIBOYU MAHALLESİ HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLDİR,

Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı yaptığı açıklamada; “Bizler her zaman sizin yanınızdayız. Sizlerin eksiğinizin yanınızdayız. Neden canınız acıyorsa, neye ulaşamıyorsanız işte biz oradayız. O yüzden her zaman sizinle bütünleşiyoruz ve yine sizinle bütünleşmeye geldik. Çok yorumlar yapıldı. Dediler ki Kayıboyu Mahallesi AKP’lidir, Kayıboyu Mahallesi MHP’lidir. Dedim ki Kayıboyu Mahallesi o zaman ki ismi Aşağıköy, onlar hizmet ister, kim onların gönlüne dokunursa gönülleri ondan yanadır. Hiçbir partinin de arka bahçesi değildir. Biz sizlerle sizler de bizlerle birliktesiniz. Hep birlikte kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ