Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı’dan Sevgililer Gününde Anlamlı Ziyaret

Başkan Adayı Subaşı’dan Sevgililer Gününde Anlamlı Ziyaret
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, Sevgililer Gününü alışılmışın dışında kutladı. Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren minik Kader’in buluşma isteğini kırmayan Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, bu özel günü Kader’e ayırarak hastanede ziyaret etti.

Kendisiyle vakit geçiren ve sohbet eden Melek Mızrak Subaşı, Kader’e ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti ve hem Kader’e hem de aileye moral oldu. Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’yla buluşma hayali gerçek olan Kader’in mutluluğu gözlerinden okunurken kendi elleriyle yaptığı bilekliği Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’ya hediye etti.

Aldığı hediye için teşekkürlerini ileten ve Kader ile yakından ilgilenen Melek Mızrak Subaşı; “Hastanede tedavisi devam eden dünyalar güzeli Kader kızımızın buluşma isteğine, her şeyden önce bir anne olarak asla kayıtsız kalamazdım. Ayrıca Kader’le Sevgililer Gününde buluşmamız daha da anlamlı oldu. Sen çok güçlü bir kızsın Kader, iyileşip oradan çıktığında seninle nice güzel oyunlar oynayıp nice güzel şarkıları birlikte söyleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ