Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı’dan İşçilere Kandil Simidi İkramı

Başkan Adayı Subaşı’dan İşçilere Kandil Simidi İkramı
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı sabahın erken saatlerinde fabrika işçileriyle buluşarak kandil simidi ikram etti.

Yoğun tempoyu düşürmeyen ve enerjisiyle her yere yetişen Melek Mızrak Subaşı, Berat Kandili vesilesiyle sabah işlerine giden fabrika işçilerini mesailerine uğurladı ve kandil simidi ikram etti. Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’ya İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üye Adayları ile partilililer de eşlik etti. Henüz gün ağarmadan fabrika servis noktalarını ziyaret eden Melek Mızrak Subaşı fabrika işçilerine işlerinde kolaylıklar dileyerek mesailerine uğurladı. Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı; “Sabahın ilk ışıklarıyla mesailerine başlayan fabrika emekçilerimize işlerinde kolaylıklar dileyerek kandil simidimizi ikram ettik. Tüm vatandaşlarımızın Berat Kandili mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.

Henüz güneş bile doğmamışken kendilerini mesaiye uğurlayan ve kandil simidi ikram eden Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’yı karşılarında gören fabrika işçileri ve vatandaşlar da Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’ya teşekkürlerini iletti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ