Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı: “Yetişebildiğimiz Her Yerdeyiz!”

Başkan Adayı Subaşı: “Yetişebildiğimiz Her Yerdeyiz!”
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı ve Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Teşkilatı Umre ziyareti için sabahın erken saatlerinde yola çıkan vatandaşları dualarla uğurladı.

Ev ziyaretleri, çocuklar ve gençlerle olan iletişimiyle büyük beğeni toplayan ve her zaman vatandaşın yanında olan Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı halkın içinde halkla birlikte olmaya devam ediyor.

Sabahın ilk saatlerinde Umre ziyareti için yola çıkmaya hazırlanan vatandaşları uğurlamak için Cumhuriyet Meydanında hazır bulunan Melek Mızrak Subaşı, Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe Başkanı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer vatandaşları dualar ve ikramlarla uğurladı.

BAŞKAN ADAYI SUBAŞI: “YETİŞEBİLDİĞİMİZ HER YERDEYİZ!”

Görev süreci ve sonrasında adaylık sürecinde de Bilecik için “Yetişebildiğimiz her yerdeyiz!” ilkesiyle hareket ettiklerini ifade eden Subaşı; “İl ve Merkez İlçe Başkanımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve partililerimizle birlikte kutsal topraklara Umre ziyareti için yola çıkan vatandaşlarımızı dualarla uğurladık. Umre ziyaretine giden vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum.” sözlerini kullandı.

Umre ziyareti yapan yaşlılar, Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı’yı kendi kızları gibi gördüklerini ve sevdiklerini ifade ederken, yaşlılarla tek tek ilgilenen ve her birini tek tek uğurlayan Melek Mızrak Subaşı vatandaşlar tarafından takdir edildi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ