Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı: “Kazanan Bilecik, Kazanan Halk Olacak”

Başkan Adayı Subaşı: “Kazanan Bilecik, Kazanan Halk Olacak”
REKLAM ALANI

CHP Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ev ve esnaf ziyaretlerini hız kesmeden sürdüren Melek Mızrak Subaşı, Belediye Meclis Üyesi Adaylarının belirlenmesiyle birlikte tam kadro esnaf ve vatandaş ziyaretine çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, İl Başkanı Ali Özdemir, Merkes İlçe Başkanı Melih Karaçam ve ayaklarının tozuyla sahaya inen Belediye Meclis Üyesi Adayları, Kapalı Pazar ziyaretinde vatandaşlarla birebir ilgilenirken tüm vatandaşların her biriyle tek tek konuştu.

BAŞKAN ADAYI SUBAŞI: KAZANAN BİLECİK KAZANAN HALK OLACAK!

A Takımıyla ilk kez sahaya inen Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı güçlü ve halkın içinden bir liste oluşturduklarını vurgularken; “İşimiz Gücümüz Bilecik demeye devam ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi ailemizle Kapalı Pazar’da vatandaşlarımızla buluştuk. Belediye Meclisi Üyesi Adaylarımız da ayaklarının tozuyla sahaya indi. Ekonomik zorlukların hepimizin belini büktüğü bu süreçte, en güzel cevabı halkımız verecek. Kazanan Bilecik, kazanan halk olacak!” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ