Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı: ” İşimiz Gücümüz Bilecik, Kazanan Bilecik Olacak!”

Başkan Adayı Subaşı: ” İşimiz Gücümüz Bilecik, Kazanan Bilecik Olacak!”
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında devam ettiği ziyaretlerinde esnaf ve vatandaş buluşmalarıyla halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Halk tarafından da ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı her gittiği yerde samimi ve sıcak bir şekilde ağırlanıyor.

Kesinleşen İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üye aday listelerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik örgütü, Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı ve İl ve Merkez İlçe Başkanları ile tam kadro sahaya indi. Sabah erken saatlerde ziyaretlerine başlayan Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı ve Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik örgütü güne Bilecik Karayolları 144. Şube Şefliği çalışanları ile bir araya gelerek başladı.

Ardından ziyaretlerine devam eden Subaşı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sosyal Güvenlik Kurumu Bilecik İl Müdürlüğü, İl Gençlik Spor Müdürlüğü ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü kurumlarında çalışanlarla bir araya geldi. Kurum ziyaretlerine devam ederken aynı zamanda esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Melek Mızrak Subaşı hem vatandaşların hem de esnafın hal ve hatırlarını sordu, herkesle yakından ilgilendi.

BAŞKAN ADAYI SUBAŞI: İŞİMİZ GÜCÜMÜZ BİLECİK, KAZANAN BİLECİK OLACAK!

Tüm vatandaşlarla birebir ilgilenen ve her birinim halini hatrını soran Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, kampanyadan ziyade vatandaş buluşmalarını aile içi samimi sohbet olarak değerlendirirken; “Her vatandaşımızla buluşmaya, bütün esnafımızın halini hatrını sormaya ve gelecek dönem şehrimiz için çalışırken birlikte hareket edeceğimiz kurumları ziyaret etmeye devam ediyoruz. İşimiz Gücümüz Bilecik, kazanan Bilecik olacak!” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ