Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı Gönüllere Girmeye Devam Ediyor

Başkan Adayı Subaşı Gönüllere Girmeye Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Toplu ev ziyaretleri ve seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, toplu ev ziyaretleriyle vatandaşlarla doğrudan iletişim kurmaya devam ediyor. Subaşı, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da bu yaklaşımındaki samimiyetini destekliyor.

Vatandaşların ihtiyaçlarını doğrudan tespit etmek ve mahallelerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmak için toplu ev ziyaretlerini sürdüren Subaşı, vatandaşların görüşlerini dikkate alarak planlama sürecine dahil ediyor. Sokakları, mahalleleri ve şehri vatandaşlarla birlikte yönetmeyi hedefleyen Subaşı, ortak aklın önemine vurgu yaparak; “Öncelik vatandaşlarımızın ihtiyacı, öncelik Bilecik!
Toplu ev ziyaretlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Sokaklarımız, mahallelerimiz ve şehrimiz için en iyisini ortak akılla vatandaşlarımızla birlikte planlamaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı, toplu ev ziyaretleriyle vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak vatandaşlarla bir arada olmaya ve her bir vatandaşın görüş ve taleplerini doğrudan yüz yüze dinlemeye devam ediyor. Subaşı’nın yaklaşımı, vatandaşların beklentilerine daha iyi cevap vermek adına önemli bir adım olarak beğeni topluyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ