Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı BİEYDER’i Ziyaret Etti

Başkan Adayı Subaşı BİEYDER’i Ziyaret Etti
REKLAM ALANI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneğini (BİEYDER) ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı 2024 yerel seçimlerine yaklaşırken temposunu da artırmaya devam ediyor. Vatandaş, esnaf, kurum, dernek, mahalle ve oda ziyaretlerini yoğun tempoyla sürdüren Subaşı; kendisi ve dezavantajlı vatandaşlar için hem özel hem de anlamlı bir yer olan Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneğini ziyaret etti.

BİEYDER ile her zaman yakın çalışmalar sürdüren ve hem dernek hem de dezavantajlı vatandaşlar için birbirinden özel projelere imza atan Melek Mızrak Subaşı BİEYDER’in bugün bulunan tesisini derneğe bizzat teslim etmiş ve hem mimarisi hem de erişilebilirliği için yapılan çalışmaların başında kendisi yer almıştı. Bu açıdan hem dernek hem de dezavantajlı vatandaşlar tarafından oldukça özel bir yere sahip olan Melek Mızrak Subaşı ayrıca +1 Mutluluk Kafenin de hayata geçmesini sağlayarak Bilecik’te örnek bir projeye imza atmıştı.

Dernek üyeleri ve dezavantajlı vatandaşlar tarafından özel bir ilgi ve samimiyetle karşılanan Melek Mızrak Subaşı bugüne kadar yaptığı çalışmaların gelecekteki çalışmalar için teminat olduğunu belirtirken; önümüzdeki dönem özellikle dezavantajlı vatandaşların rahatça sosyalleşebildiği erişilebilir özellikli proje ve hizmetlerin en kısa zamanda hayata geçirileceğinin sözünü verdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ