Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Adayı Subaşı Belediyeden Hiç Ayrılmamış Gibi Karşılandı

Başkan Adayı Subaşı Belediyeden Hiç Ayrılmamış Gibi Karşılandı
REKLAM ALANI

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Bİlecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı esnaf, vatandaş ve kurum ziyaretlerini sürdürüyor. Bilecik Belediyesini ziyaret eden Melek Mızrak Subaşı kadın personelin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı.

Kurum ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Bİlecik Belediye Başkan Adayı Melek Mızrak Subaşı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Bilecik Belediyesini ziyaret ederek kadın personellerin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı ve belediye çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi. Belediye personeli tarafından ilgiyle karşılanan Melek Mızrak Subaşı personelle sohbet etti. Çalışma arkadaşlarıyla özleştiklerini ifade eden Melek Mızrak Subaşı; “Belediyemizdeki çalışma arkadaşlarımızla sabah kahvaltısında bir araya geldik ve belediyemizin hizmet binalarını ziyaret ettik. Kısa süre de olsa özleştik. Kavuşmaya ve birlikte nice güzel işlere imza atmaya az kaldı.” ifadelerini kullandı.

Belediyeden hiç ayrılmamış gibi karşılanan Melek Mızrak Subaşı’ya belediye personelinin yakın ilgisi ise belediye personeli tarafından özleniyor şeklinde yorumlandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ