Lösev
13.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

89 Adet Otobüs Hattının İhalesi Yapıldı

89 Adet Otobüs Hattının İhalesi Yapıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkanlığı’nca çalışma ruhsatı verme yöntemi uygulanmak suretiyle Belediye sınırları ve mücavir alanları içerisinde Bilecik Belediyesi tarafından belirlenen şehir içi toplu taşıma hat güzergahlarında özel halk otobüsü vasıtasıyla yolcu taşımacılığı yaptırmak amacıyla 89 adet otobüs hattının ihalesi yapıldı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen ihaleye Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı başkanlık yaptı. 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince açık teklif usulüne göre toplamda 92 adet otobüs hattından 89’u ayrı ayrı olarak 20 yıllığına ihale edildi.

İhale sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ‘’Öncelikle ihalede yer alan ve kazanan tüm dolmuş esnafımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bilecik ve halkımız için bundan sonra da ulaşımda en iyi hizmeti vermek için birlikte çalışacağız.’’ ifadelerini kullandı. Dolmuş esnafı da ihalenin açık ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, katkıları dolayısıyla Belediye Başkan Vekili Subaşı’na teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ