Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Vali Kızılkaya’dan Gölpazarı’na Ziyaret

Vali Kızılkaya’dan Gölpazarı’na Ziyaret
REKLAM ALANI

Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Gölpazarı Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Nevzat Mercan’a iade-i ziyarette bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer’le biraraya gelen Vali Kızılkaya ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı ve çalışmaları yerinde inceledi. Vali Kızılkaya, Kaymakam Mercan ve Gölpazarı Belediye Başkanı Suer ile BEBKA ve Gölpazarı Belediyesi’nin ortaklaşa yaptıkları Soğuk Hava Deposu ve Meyve İşleme Tesisini inceledi. Gölpazarı Ceviz İşleme ve Kurutma Tesisini gezen Vali Kızılkaya çiftçi ve üreticilere hayırlı olmasını diledi.

Gölpazarı Devlet Hastanesi’ne tıbbi cihaz bağışında bulunan İstiklal Mahallesi Muhtarı Sebahat Gökçe’yi ziyaret eden ve ziyaret sonrası hastanede inceleme yapan Vali Kızılkaya, duyarlılığından ötürü Muhtar Gökçe’ye ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Gölpazarı’nda köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kızılkaya muhtarların talep ve isteklerini dinleyerek ihtiyaçların giderilmesi için gerekli talimatları verdi. Vatandaşlarla sohbet eden Vali Kızılkaya, kiraz ve ceviz diyarı Gölpazarı’nda misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ