28.02.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

“Tarihin Dilinden Düşmeyen Destan: Çanakkale” Konferansı Düzenlendi

“Tarihin Dilinden Düşmeyen Destan: Çanakkale” Konferansı Düzenlendi
REKLAM ALANI

“Çanakkale Geçilmez!” olgusunu tüm dünyaya kabul ettiren, Çanakkale Zaferi’nin 108. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde “Tarihin Dilinden Düşmeyen Destan: Çanakkale” konferansı düzenlendi.

Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğr. Üyesi Doç. Dr. Mehmet Göktaş’ın sunumu ile gerçekleşen programa Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir’in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, İl Müftüsü Ali Erhun, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı.

İslami İlimler Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Lokman Bedir tarafından Çanakkale Şehitleri ve yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlar için okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Çanakkale Destanı tüm yönleriyle ele alındı. Program sonunda Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya ve Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Doç. Dr. Mehmet Göktaş’a teşekkür belgesi ve plaket takdiminde bulundu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ