Lösev
13.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Söğüt Gençlik Kampı ve Oba Kültürü Tematik Parkı İçin İmzalar Atıldı

Söğüt Gençlik Kampı ve Oba Kültürü Tematik Parkı İçin İmzalar Atıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya koordinesinde yapımına başlanacak olan Söğüt Gençlik Kampı Oba Kültürü Tematik Parkı yapım sözleşmesi imzaları atıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırım programına alınmış olan ve ihalesi Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan Söğüt Gençlik Kampı ve Oba Kültürü Tematik Parkı yapımı için son imzalar Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya huzurunda Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ile yüklenici firma yetkilileri arasında imzalandı.

Projeyi önümüzdeki sene yapılacak olan Söğüt şenliklere yetiştirmeyi hedeflediklerini söyleyen Vali Kızılkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.

15 ay gibi bir süre içinde tamamlanacak olan Söğüt Gençlik Kampı ve Oba Kültürü Tematik Parkında; 200 Kişilik Gençlik Kampı, Geleneksel Okçuluk Atış Alanları, Atlı Cirit Sahası, Karakucak Güreş Alanları, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler için Atölyeler, Spor Tesisleri, toplantı-seminer salonları ve etkinlik alanları  yer alacak.

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ