Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Rölyef Kurslarında Birbirinden Güzel Eserleri Ortaya Çıkıyor

Rölyef Kurslarında Birbirinden Güzel Eserleri Ortaya Çıkıyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi eğitmenleri gözetiminde düzenlenen rölyef kurslarında onlarca kadın kursiyer, birbirinden güzel eserleri ortaya çıkarıyor.

Resim, müzik, halk oyunları, tiyatro kursları gibi kültür ve sanatta birçok aktiviteyi halkla buluşturan Bilecik Belediyesi, şehrin kültür ve sanatına renk katmaya devam ediyor.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde devam eden rölyef kursunda eğitim gören kursiyerler, yaptıkları çalışmalarla hem güzel eserler ortaya koyuyor hem de vakitlerini verimli şekilde değerlendiriyor.

‘’KURSLARIMIZ KATILIMCILARA EĞLENCE VE TERAPİ İMKANI SUNUYOR’’

Bilecik Belediyesi El Sanatları Kurs Öğretmeni Gülcan Özcan, rölyef kursları hakkında verdiği bilgide,  çalışmalarında hem geleneksel hem de çağdaş motifleri ele aldıklarını belirterek, şunları söyledi:

‘’Kurslarımız kadın erkek cinsiyeti ayrımı olmadan her bir bireyin katılabileceği, eğlence, dinlence ve terapi sanat alanlarıdır. Bizler de burada duygu düşünce, sevgi ve doğaçlamalarımızı katarak, kağıt rölyef üç boyutlu çalışmalarımız çok büyük bir keyifle sürdürüyoruz.

KURSİYERLERDEN BAŞKAN VEKİLİ SUBAŞI’NA TEŞEKKÜR

Devam eden kurslara her alanda katkı sağladığı için Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür ettiklerini kaydeden Özcan, ‘’Kadın kursiyerlerimizin katılımıyla rölyef kurslarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmanın hem sanatsal yönü var hem de eğitim boyutu var. Kursiyerlerimiz hem güzel eserler ortaya koymanın mutluluğunu yaşıyor hem de vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmiş oluyor. Bu anlamda bizlere bu güzel imkanları sunan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na kendim ve kursiyerlerim adına teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Kursiyerler de aktivitelerinin çok verimli geçtiğini belirterek, Başkan Vekili Subaşı ve Öğretmen Gülcan Özcan’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ