Lösev
22.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Osmaneli Belediyesi Hayvan Barınağı ve Hayvan Hastanesinde İncelemelerde Bulunuldu

Osmaneli Belediyesi Hayvan Barınağı ve Hayvan Hastanesinde İncelemelerde Bulunuldu
REKLAM ALANI

Osmaneli Belediyesi ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi önemli projeleri birlikte gerçekleştirmeye devam ediyor. Daha önce yapılan projelerde Osmanlı Mutfağı, Modern Sera, Cittaslow – Sakin Şehirler, Şifalı İçmeler Tesisleri, Yöresel Ürünler, Tarih, Kültür, Turizm, Enerji gibi bir çok proje başarıyla tamamlandı.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mahmut Baykan, Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Rıza Dündar, Prof. Dr. Bekir Çoksevim, Doç Dr. Alper Karagöz, Doç.Dr Ali Tagizade, Doç.Dr. Cüneyt Çağlayan, Fakülte Sekreteri Oğuz Gürcan, Ayde Alüminyum A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Zaimoğlu ile birlikte Osmaniye Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti.

Osmaniye Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Alper Karadağ ve Sağlık ve Projeler Müdürü Abdullah Tetik Dekan Baykan ve Tıp Fakültesi heyetine yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler verdi.

Ziyarette Osmaneli Belediyesi ile Şeyh Edebali Üniversitesi Tıp Fakültesinin hayvanlar üzerinde yapacağı araştırmalar için Osmaneli Belediyesi Hayvan Hastanesinin düzenlenerek üniversiteye tahsisi konularında değerlendirmelerde bulunuldu. Yapılacak proje ile deney hayvanları kullanılarak yürütülen araştırma ve eğitim etkinlikleri için gerekli deney hayvanlarının üretimi, bakımı ve temini sağlanarak, hayvanlar üzerinde araştırma yapılacak alanlar ve akademik kadrolar oluşturulacak.

Osmaniye Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli İlçesine değer katacak bu proje için Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Şükrü Beydemir ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mahmut Baykan ve Öğretim üyeleri ile hayvan hastahanesine destek olan işadamı Doğan Zaimoğlu’na teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ