Lösev
22.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Meclis Son Toplantısı İle Belediye Binasına Veda Etti

Meclis Son Toplantısı İle Belediye Binasına Veda Etti
REKLAM ALANI

Osmaneli Belediye Meclisi yeni yılın ilk Meclis toplantısını Ocak ayı içerisinde yıkımına başlanacak mevcut belediye binasında yaptı.
Belediye Başkanı Münür Şahin;”Yeni yılda alınacak kararların ilçemize değer katmasını diliyoruz” diye başladığı konuşmasında; “Tarihi bir günü ve son meclis toplantısını bu binada gerçekleştiriyoruz. 1967 yılında Necati Özdurgut başkanımız ve Meclis üyeleri döneminde çok güç koşullarda yapılan belediye binamızı deprem yönetmenliğine uygun olmaması nedeniyle yıkıyoruz. Bu binada görev yapan ve aramızdan ayrılan belediye başkanlarımıza,Meclis üyelerimize ve Belediye çalışanlarına Allahtan rahmet diliyoruz” dedi.
Mecliste görüşülen 10 maddenin 9’u oybirliği ile, bir maddesi de çekimser oylar dışında oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Şahin İYİ Parti Meclis üyelerine gündemdeki maddelere verdikleri destekler için teşekkür etti.
Başkan Şahin;”Birlik ve beraberliğimiz her alanda hedeflerimize ve hizmetlerimize olumlu yansıyor.Osmaneli Belediyesi örnek belediye olarak faaliyetlerini sürdürüyor” diyerek tüm meclis üyelerine teşekkür etti.
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ