Lösev
22.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

İYİ Parti Bozüyük’ten Başkan Bakkalcıoğlu’na Ziyaret

İYİ Parti Bozüyük’ten Başkan Bakkalcıoğlu’na Ziyaret
REKLAM ALANI

İYİ Parti Bozüyük İlçe Başkanı Yusuf Çırak ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongrenin ardından tekrar İYİ Parti İlçe Başkanı seçilen Yusuf Çırak ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Belediye faaliyetleri ve projeler hakkında fikir alışverişinde de bulunulan ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu İlçe Başkanı Çırak’a ve yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca nazik ziyaretleri nedeni ile misafirlerine teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu, misafirleri ile birlikte Raylı Sistem Nostaljik Tramvay’ın devam eden test sürüşüne katıldı. Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler kırmızı renkli Cumhuriyet adlı tramvaya binerek nostaljik tramvayı deneyimlediler. İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tramvay hattında tur atan Başkan Bakkalcıoğlu misafirlerine tramvay projesi hakkında bilgi verdi. İlçe Başkanı Çırak ve beraberindekilerde tramvayların Bozüyük’e hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ