Lösev
22.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Halk Günü Uygulaması Büyük İlgi Görüyor

Halk Günü Uygulaması Büyük İlgi Görüyor
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, her hafta gerçekleştirilen ‘Halk Günü’nde vatandaşları makamında ağırlayarak, talep ve şikâyetleri dinlemeye devam ediyor. Vatandaşların talepleriyle tek tek ilgilenen Başkan Vekili Subaşı, ilgili birimlere gerekli talimatları vererek taleplerin kısa sürede çözülmesini sağlıyor.

Uygulanan Halk Günü görüşmelerinin saat 14.00-16.00 arası olacağı duyurulmasına rağmen yaşanan yoğunluktan dolayı Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı gelen hiçbir vatandaşı geri çevirmeyerek uygulamanın saatlerini esneterek makamına gelen tüm vatandaşları tek tek dinleyerek sorunlarını çözmek için ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşlar da uzun süredir devam eden ‘Halk Günü’ uygulamasının devamından dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, Başkan Vekili Subaşı’ya teşekkürlerini iletti. Görüşme sonucunda taleplerin daha hızlı çözüme kavuştuğunu kaydeden vatandaşlar, uygulama ile sorun ve taleplerini başkanlık makamına iletirken bir yandan da şehrin yönetimine katıldıkları için ayrıca mutlu olduklarını belirtti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ