Lösev
13.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Doğa ve Çevre Etkinliklerine Teşekkür Plaketi

Doğa ve Çevre Etkinliklerine Teşekkür Plaketi
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi, Bilecik Kent Konseyi ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde hazırlanan ve doğanın korunmasına yönelik farkındalık oluşturan etkinlikler, teşekkür plaketiyle ödüllendirildi.

Çevrenin ve doğanın korunmasına yönelik birçok faaliyetin gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan Bilecik Belediyesi, Kent Konseyi işbirliğinde güzel çalışmalarını sürdürüyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mustafa Budak ve Şube Müdürü Adnan Kolaç, Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen ve Bilecik Belediyesi Bisiklet Antrenörü Hakan Yavuz’u ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi.

Düzenlenen aktivitelerin doğa ve çevrenin korunmasına yönelik bilinçlenme ve farkındalık oluşturduğuna dikkat çeken İl Müdürü Mustafa Budak, Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Kent Konseyi Başkanı Özgen ve Bisiklet Antrenörü Yavuz’a teşekkür etti.

Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen ise ‘’Belediye Başkanlığımız ile birlikte gerçekten güzel çalışmalar yapıyoruz. Haziran ayında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile Dünya Çevre haftası ve Dünya Bisiklet Gününde Belediyemiz ve Bisikletliler derneği Bilecik Temsilciliği iş birliğinde Atatürk/Şehir Ormanında birçok etkinlik yapıldı. Bunun dışında gerek atıkların toplanması gerek geri dönüşüme katkı sağlaması açısından birçok çalışmamız oldu ve bunun devamı da olacak. Doğayı ve çevreyi korumamızı sağlayacak bu türden farkındalık oluşturan faaliyetlerimizin devamı gelecek. Bu aktiviteleri gerçekleştirmemizde bizlere katkı sunan Başkan Vekilimiz Melek Mızrak Subaşı ve tüm paydaşlara teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ