Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde Başkan Nejdet Kayırmaz Güven Tazeledi

Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde Başkan Nejdet Kayırmaz Güven Tazeledi
REKLAM ALANI

Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin genel kurul toplantısına katılarak genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin genel kurul toplantısında Başkan Nejdet Kayırmaz güven tazeledi. Bozüyük Belediyesi Yeni Düğün Salonu’nda yapılan genel kurul, divan oluşturulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Genel kurulda konuşan Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu  özellikle esnafları etkileyen  pandemi gibi zorlu bir sürecin yaşandığını belirterek   “genel kurulun kooperatif başkanımıza, yönetim kuruluna ve tüm kooperatif ortaklarına hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diyerek iyi dilek ve temennilerde bulundu. Ardından gündemin ilk maddesinde Yönetim Kurulu faaliyet raporu okunarak ibra edildi.   Devamında Denetim Kurulu raporu, bilanço gelir gider tablosu okunarak ibrazı yapıldı. Gündemin tamamlanmasının ardından yapılan seçimlerde Başkan Nejdet Kayırmaz ve yönetimi göreve geldi.

Genel Kurul Toplantısına Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, çevre ilçe kooperatif başkanları, TSO başkanları ve kooperatifleri katıldı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ