Lösev
22.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bilecik Valiliği İle Şeyh Edebali Üniversitesi Arasında İşbirliği

Bilecik Valiliği İle Şeyh Edebali Üniversitesi Arasında İşbirliği
REKLAM ALANI

Bilecik Valiliği ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi arasında Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile eğitim iş birliği protokolü imzalandı.

Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya ile Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir arasında imzalanan protokolle Bilecik’te ki kamu çalışanlarına “Tezsiz Yüksek Lisans” ek kontenjanı açılması karara bağlandı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir Bilecik’te tüm kamu kurum ve kuruluşları ile çeşitli konularda iş birlikleri yapıldığının altını çizdi.

Rektör Beydemir “Bilecik Valiliğimiz başta olmak üzere kentimizdeki tüm kamu kurumları ve özel sektör firmaları ile verimli ve sürdürülebilir iş birlikleri yapmaktayız. Üniversitemizi her alanda ve her anlamda kent yaşamının lokomotifi yapmak için çalışıyoruz. Bugün, Sayın Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya ile imzaladığımız protokol de bu çalışmalarımızın bir parçası. İlimizde görev yapan kamu çalışanlarına yönelik yüksek lisans ek kontenjanı sağlayacağız. Lisansüstü Eğitim Enstitümüzde tezsiz yüksek lisans eğitimi almak isteyen kamu çalışanlarına ek kontenjan oluşturuyoruz. Hem çalışanlarımızın kariyer hedefleri için hem de mesleki akademik eğitim için önemsediğimiz bu uygulama ümit ediyorum ki üniversitemize ve ilimize faydalı olacaktır.” İfadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ