Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bilecik TSO Yönetimi Ankara’da Ziyaretlerde Bulundu

Bilecik TSO Yönetimi Ankara’da Ziyaretlerde Bulundu
REKLAM ALANI

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ergün ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürü Bilal Şentürk’ü ziyaret etti.

Ankara ziyaretine Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün, Başkan Yardımcısı Yüksel Gökçedağ, Sayman Üye Murat Özçelik ve Meclis Üyeleri Cafer Elmas, Fatih Umutlu katıldı.

Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’yı makamında ziyaret ederek ilde yapılan çalışmalarla ilgili karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulundu. Bilecik TSO Heyeti daha sonra Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’ i makamında ziyaret etti ve Bilecik’ te sağlık alanında gerçekleşen ve gerçekleşecek olan projeler hakkında görüşüldü. Son olarak Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürü Bilal Şentürk’ ü makamında ziyaret eden heyet ülke ve Bilecik gündemi ile ilgili istişarelerde bulundu.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün , misafirperverlikleri için Milletvekili Yağcı, Bakan Yardımcısı Eldemir ve  Müdür Şentürk’ e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ