Lösev
22.04.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bilecik Mülakatı Konferansta Anlatıldı

Bilecik Mülakatı Konferansta Anlatıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi ve Bilecik Kent Konseyi iş birliğiyle; 5 Aralık 1920 Mustafa Kemal Atatürk’ün Bilecik ziyareti ve Bilecik Mülakatı’nın 102. yılı dolayısıyla bir konferans düzenlendi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konferansta, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nden Doç. Dr. Taner Bilgin ve Doç. Dr. Refik Arıkan, konu hakkında detaylı bilgiler verdi.
Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti yöneticileri ve öğrencilerin katıldığı konferans büyük bir ilgiyle takip edildi.

Konferans sonunda katılımcılara teşekkür eden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ‘’Değerli akademisyenlerimizden çok verimli ve güzel bir sunum dinledik. Katılan herkese teşekkür ediyor, programın düzenlenmesinde emeği olanlara ayrıca şükranlarımı sunuyorum’’ dedi. Konferans, Başkan V. Subaşı ve Atatürkçü Düşünce Derneği Bilecik Şube Başkanı Rasim Yıldırım’ın Doç. Dr. Arıkan ve Bilgin’e hediye takdimiyle sona erdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ