Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Bien Seramik Bilgi Evi Matematik Müzesi Öğrencileri Ağırlamaya Devam Ediyor

Bien Seramik Bilgi Evi Matematik Müzesi Öğrencileri Ağırlamaya Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Bilecik’te eğitim öğretim gören lise öğrencileri Bilecik Belediyesi Bien Bilgi Evi Matematik Müzesini ziyaret etti. Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Matematik Müzesini ziyaret ederek, eğitimlerine katkı sağlamayı amaçladığımız öğrencilerle bir araya geldi. 1 ay boyunca Bilecik’te bulunan liselerde eğitim gören 9 ve 10. sınıf öğrencilerini ağırlayacak olan Matematik Müzesi’nin bugün ilk konukları Bilecik Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.

‘’Matematik’e Dokunmayan Kalmasın’’ sloganı ile bugüne kadar binlerce öğrencinin ziyaret ederek eğitimler aldığı Bilecik Belediyesi Bien Seramik Bilgi Evi Matematik Müzesi öğrencileri ağırlamaya ve matematiği sevdirmeye devam ediyor. Matematik Müzesi bugün Bilecik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırlarken Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı da öğrencilere eşlik etti. Öğrencilerle sohbet eden ve fotoğraf çektiren Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, “Bizler biraz matematiği sevemeden büyüdük. Ancak bu müzemizde çocuklar ve gençler matematiğe farklı bir açıdan bakabiliyor ve bu da çocuklarımızın hoşuna gidiyor. Matematiğe dokunarak eğlenceli yanlarını keşfeden çocuklarımız için bu unutulmaz oluyor. Bu konuda siz değerli öğrencilerimizin öneri ve isteklerini de bekliyoruz. Böylece bu alanda kendimizi geliştirebilir ve matematiğe sizin gözünüzden de bakabiliriz. Bizim en büyük umudumuz siz gençlersiniz. Cumhuriyetimiz ve ülkemiz siz gençlerin o ışıltılı zihinlerinizle korunacak ve daha ileriye taşınacak. Bundan hiç kuşkumuz yok. Hepinize derslerinizde ve hayatınızda başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Öğrenciler böyle bir etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’ya teşekkürlerini iletti. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, öğrencilerin istek ve taleplerini not ederek ilgili birimlere iletti. Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, gençlerin sosyal alanlar oluşturulması taleplerine ise Bilecik’in en kısa zamanda yeni alanlar ile buluşacağını müjdeleyerek cevap verdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ