28.02.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Beşiktaş Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezinin Açıldı

Beşiktaş Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezinin Açıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediyesi tarafından Beşiktaş Mahallesi’ne kazandırılan Kadın Spor ve Yaşam Merkezinin açılışı gerçekleştirildi. Açılış programına; Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Belediye başkan yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye ve il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve mahalle sakinlerinin katıldı.

Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, açılışta yaptığı konuşmada, yeni bir spor ve yaşam merkezinin hizmete girdiği için duyduğu mutluluğu belirterek, şunları söyledi:
‘’Bugün Beşiktaş Mahallemizde güzel bir açılış yapıyoruz. Kadınlarımızın birbiriyle görüşüp iyi vakit geçireceğine inandığımız spor ve yaşam merkezimizin açılışını yapıyoruz. Biliyorsunuz ki önceden burada bir spor yaşam merkezimiz vardı. Ancak yoğun kar yağışı sonrasında çatısı çökmüştü. Hepimiz çok üzüldük ve hizmeti durdurmak durumunda kaldık. Bu yeni merkezimizi ise Gökhan bey, Bilecik Belediyesi’ne ücretsiz tahsis etti. Huzurlarınızda kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Biz burada gerekli bakım ve çalışmaları, kendi atölyedeki çalışanlarımızla birlikte yaptık. Umuyorum ki bu tür güzel spor ve yaşam merkezlerinin sayısını arttırırız.  Çünkü bu yönde birçok mahallemizden bizlere talepler geliyor. Biz muhtarlarımızla iletişim halindeyiz. Bu doğrultuda elimizden geleni yaparak yeni tesisleri, Hürriyet ve Bahçelievler Mahallesine de kazandıracağız’’ ifadelerini kullandı.

MAHALLE MUHTARI VE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN VEKİLİ SUBAŞI’NA TEŞEKKÜR

Mahalle Muhtarı Mustafa Vural ise yaptığı konuşmada, ‘’Belediye Başkan Vekilimiz Melek Mızrak Subaşı’na çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten mahalle sakinlerimizin büyük bir talebini yerine getirdiler. Mahalle sakinlerimiz artık başka mahallelerdeki spor merkezlerine gitmek zorunda kalmayacak. Emeği geçen Başkanımız ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

SPOR VE YAŞAM MERKEZİNDE GÜNLÜK SPOR, YOGA VE PLATES AKTİVİTELERİ YAPILACAK

Bilecik Belediyesi uzman spor eğitmenleri tarafından ücretsiz şekilde sportif faaliyetlerin yapılacağı tesiste, günlük spor yanı sıra yoga ve plates aktiviteleri de yapılacak.
Açılış sonrasında davetlilerle birlikte spor ve yaşam merkezini gezen Başkan Vekili Subaşı, merkezde yapılacak faaliyetler hakkında konuklarına bilgiler verdi.
Tesisi gezen mahalle sakinleri de mahallelerine güzel bir spor merkezi kazandırdığı için Başkan Vekili Subaşı’na teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ