Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı’dan Ankara Seferi

Başkan Vekili Subaşı’dan Ankara Seferi
REKLAM ALANI

İller Bankası toplantısı için Ankara’ya giden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti.

Yapımı devam eden altyapı projesi ile ilgili görüşmeler yapmak için Ankara’ya giden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, iller bankası yetkilileri ile bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddelerini projenin başından itibaren gelinen sürecin son durumu, ek kredi talebi ve iş artışı oluşturdu. Proje hakkında ek kredi taleplerinin gerekçeleri, İller Bankası yetkilileri ile görüşüldü. Toplantıya Başkan Yardımcısı Vedat Kazıcı ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Zafer Gürkan Akyurt da katıldı.

Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı toplantının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesine geçerek bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Mansur Yavaş tarafından makamında ağırlanan Melek Mızrak Subaşı, “Adil ve şeffaf yönetim örneğini Ankaralı vatandaşlarımızla buluşturan Mansur Başkanımıza Bilecikli hemşehrilerimizin selamını ilettik. Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da ortak projelerin devam edeceğini ifade etti.

Daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisine giden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı burada Sakarya Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve Bilecik Milletvekilimiz Yaşar Tüzün tarafından ağırlandı. Milletvekilleriyle sohbet eden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ