Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı Yeni Proje ve Çalışmalarını Anlattı

Başkan Vekili Subaşı Yeni Proje ve Çalışmalarını Anlattı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, basın mensuplarıyla bir araya geldiği programda soruları cevapladı, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bilecik Belediyesi Vadipark Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen buluşmada basın mensupları, Bilecik Belediyesi’nin yeni proje ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Şehrin kanalizasyon ve yağmur suyunun ayrılarak, mağduriyetlerin giderildiği proje hakkında da bilgi veren Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bahçelievler Mahallesinde tamamlanan kanalizasyon ve altyapı çalışmasında asfaltlama çalışmalarının yarın başlayacağı bilgisini verdi.

Çalışmalarda herhangi bir aksamanın olmadığına dikkat çeken Başkan Vekili Subaşı, ‘’Bahçelievler Mahallemizdeki Atakent Caddesinde önceki yıllardan beri ani yağışlar sonrasında sel ve taşkınlarla birlikte mağduriyetler oluşuyordu. Tüm şehrimizde sürdürdüğümüz kanalizasyon ve altyapı çalışmalarına bu bölgeyi de ekledik. Her iki okulumuzun da olduğu bu caddede altyapı çalışmamız tamamlandı. Sağlam bir asfalt çalışmasının olması için beklememiz gereken bir süre vardı. Asfaltlamaya ilişkin ihale ve benzeri süreçleri tamamladık. Yarın o bölgede gerekli asfaltlama çalışmalarını başlatıyoruz’’ dedi.

ATAKENT CADDESİ IŞIKLANDIRMA, KALDIRIM VE ÇEVRE DÜZENLEMESİYLE DAHA GÜZEL OLACAK

Gerçekleştirilecek çalışma kapsamında sadece asfaltlama olmayacağına dikkat çeken Başkan Vekili Subaşı, ‘’Bahçelievler Mahallemize çok önem veriyoruz. Burada yapılacak çalışma ile bir yandan selden kaynaklı mağduriyetleri sonlandırırken diğer yandan cadde ışıklandırması, yeni kaldırım ve mazgal çalışmasıyla kapsamlı bir yenileme gerçekleştireceğiz’’ ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ